BLOG BESTDRIVE

Rodzina serwisów samochodowych BestDrive powiększyła się ostatnio o nowego członka. Został nim zakład Ba-Mar z Mosiny w województwie wielkopolskim.

 

Mosina to niewielkie miasteczko położone tuż pod Poznaniem, u zbiegu dróg nr 430 i 431. Właśnie tam mieści się serwis samochodowy Ba-Mar Pana Marcina Andrzejewskiego, który kilka miesięcy temu zdecydował się na rozwój swojej firmy. W jaki sposób tego dokonał? Otóż dołączając do sieci BestDrive. Tym samym, Ba-Mar znalazł się w gronie najnowocześniejszych serwisów samochodowych w Polsce. To jednocześnie drugi zakład sieci w tym regionie.

Po hucznym otwarciu, które miało miejsce zaledwie kilka dni temu, mechanicy serwisu Ba-Mar natychmiast zabrali się do pracy przy samochodach pierwszych klientów. A tych nie brakowało. Co wchodzi w skład oferty najmłodszego członka rodziny BestDrive?

Poza fachową obsługą w zakresie doboru i wymiany ogumienia, kierowcy mogą również liczyć na serwis klimatyzacji oraz dokonać pełnego przeglądu swojego samochodu. Warto to zrobić za wczasu, aby w przyszłości uniknąć niepotrzebnych wydatków. Wymiana oleju, naprawa układu hamulcowego czy jezdnego to także "chleb powszedni" dla mechaników sieci BestDrive.

Podobnie jak pozostałe punkty sieci BestDrive, tak również BestDrive Ba-Mar z Mosiny oferuje najwyższy standard obsługi, gwarancję jakości, a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu, kierowcy mają pewność, że oddają swoje pojazdy w ręce prawdziwych fachowców. Przyjedź, a przekonasz się sam i dołączysz do grona zadowolonych klientów.

Komentarze

Obecnie nie ma komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Komentarze:

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy.