Blog

2020.09.04

5 nowych serwisów BestDrive już tej jesieni

Warszawa, Chrzanów, Katowice, Gdańsk i Międzyrzec Podlaski – to tutaj, już od września, funkcjonować będą nowe serwisy samochodowe pod marką BestDrive.  W sumie będzie ich 58 w Polsce i ponad 2200 w całej Europie.

Kalendarz oficjalnych otwarć BestDrive

  • 8 września – Warszawa, BestDrive FENIX AUTO, ul. Łopuszańska 31a
  • 10 września – Chrzanów, BestDrive MOTO-TRAK, ul. Wodzińska 1, 32-500
  • 17 września – Międzyrzec Podlaski, BestDrive GUMER, ul. Radzyńska 4
  • 1 października – Gdańsk – BestDrive KOMPLEKS, ul. Niedźwiednik 5
  • 8 października –  Katowice – BestDrive MROCZEK, ul. Św. Huberta 4

Dlaczego BestDrive?

BestDrive to coś więcej niż profesjonalne usługi. To gwarancja jakości, jaka stoi za marką Continental. To profesjonalizm, najnowocześniejszy sprzęt i troska o bezpieczeństwo klienta.

Naszym mottem jest dostarczanie klientom wszystkiego, czego potrzebują ich auta tak, by mogli się skupić wyłącznie na bezpiecznej i przyjemnej jeździe. Ta formuła sprawdza się już 9 lat. Wtedy to, w 2011 roku, podpisano pierwsze umowy franczyzowe – mówi Łukasz Puchała – BestDrive Manager. Z jednej strony klienci doceniają troskę o ich samochody i wysoką jakość obsługi, z drugiej, my staramy się stale podnosić standardy pracy. I to się faktycznie dzieje. Dostarczamy serwisom najlepsze rozwiązania w zakresie zarządzania, prowadzenia działań marketingowych i najnowocześniejszą wiedzę o produktach.

Witamy w sieci nowe serwisy i zapraszamy do skorzystania z ich usług.

Czym jest sieć BestDrive?

BestDrive to europejska sieć serwisów samochodowych, licząca ponad 2200 placówek w całej Europie, w tym 58 w Polsce. Serwisy BestDrive oferują kompleksową obsługę nie tylko w zakresie zakupu i wymiany opon, ale także m.in. diagnostyki oraz mechaniki pojazdów.

Szukasz serwisu w Twoim mieście?

Chcesz przystąpić do sieci?