Opony

2015.11.05

HURTOPON KG z Brzegu dołączył do sieci BestDrive

Pensjonat dla opon. Klienci chętnie wracają do tego serwisu, bo zapamiętali sposób w jaki jest tam traktowane powierzone mienie. Sezonowo pozostawione kompletne koła lub opony mają tutaj naprawdę komfortowe warunki pobytu a załoga serwisu zajmuje się depozytami z fachową starannością. Ciemne, suche pomieszczenie, ze stałą temperaturą, odpowiednio wentylowane, z okresową zmianą położenia opon. I tak każda opona, odświeżona przed sezonem, czeka na właściciela w optymalnych warunkach – na osobnej i do tego drewnianej półce. A jak właściciel pojawi się w serwisie to potrzebna jest tylko…minuta na dostarczenie kompletu opon z depozytu na stanowisko montażowe.

Opisywana przechowalnia na 2 tys. opon znajduje się w serwisie HURTOPON KG w Brzegu koło Opola, który od września 2015 roku działa w barwach sieci BestDrive, należącej do koncernu Continental. – Moja firma obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia działalności – mówi Krzysztof Grzesiak i to był dobry moment na podjęcie strategicznej decyzji gwarantującej dalszy rozwój serwisu w oparciu o gotowe, sprawdzone wzorce działania sieci BestDrive. Chcąc konkurować na lokalnym rynku usług motoryzacyjnych nie mogłem zatrzymać się w miejscu pod względem wyposażenia serwisu i standardu obsługi klienta. Moja firma musi się rozwijać i doskonalić aby spełniać oczekiwania klientów pod kątem oferowanej jakości i wszechstronności usług. Współpraca z BestDrive a tym samym z koncernem Continental, umożliwi nam niebawem uruchomienie pakietu usług dla firmowych flot samochodowych.

Aktualnie HURTOPON KG dysponuje obiektem o łącznej powierzchni 1,5 tys. m kw. z 3 stałymi stanowiskami serwisowymi i 2 dodatkowymi, uruchamianymi na wiosnę i przed sezonem zimowym. Firma zatrudnia 3 mechaników a w biurze obsługi klienta pracuje właściciel serwisu i jego zastępca. Jednak nic nie przeszkadza w tym, aby pracownicy BOK – jeżeli zajdzie potrzeba – w krótkim czasie stawali się mechanikami np. montującymi koła.

Serwis, jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia: montażownice i wyważarki firmy HOFMANN. Są tutaj m.in. trzy najnowszej generacji laserowe wyważarki, na których dzięki zastosowaniu technologii dwustronnego centrowania – koła są wyważane z maksymalną dokładnością. Szczególnie sprawdza się to przy obsłudze kół o dużych rozmiarach.

Najnowszy serwis BestDrive z Brzegu koło Opola specjalizuje się w obsłudze aut osobowych , dostawczych, suv, terenowych oraz motocykli. Często zdarza się, że okoliczne serwisy oponiarskie – znając fachowe doświadczenie i możliwości firmy Krzysztofa Grzesiaka  – kierują tutaj klientów z tzw. trudnymi tematami np z zakresu obsługi dużych rozmiarów kół i opon. Zmotoryzowani wiedzą też, że pracownicy serwisu podchodzą do każdego auta indywidualnie i nie jest to żadna teoria lecz codzienna praktyka.

HURTOPON KG nie ma serwisu mobilnego ale to nie stanowi przeszkody, aby kierowcom nieść pomoc na odległość i ratować ich z drogowych opresji. Ćwierć wieku solidnej pracy i zdobyta renoma  – zobowiązuje!