Blog

2020.12.24

Sprawdź, na czym pojedzie Trucking Girl w tym sezonie?

Świetne wieści! Kto odwiedził BestDrive Stangum?

Iwona Blecharczyk – znana jako „Trucking Girl”. W tym sezonie pojedzie na Continental WinterContact TS 850 P.

Iwona Blecharczyk to zawodowy kierowca. Na co dzień – za kółkiem wielkich tirów, odpowiada za specjalistyczne transporty wielkogabarytowe. Wstępuje też w programie „Przygody Truckerki”, który można oglądać na kanale Discovery.

Popularność zdobyła dzięki relacjonowaniu swojego życia w trasie w kanałach social media. W 2019 roku otrzymała tytuł polskiej Barbie Shero. W konkursie wyróżniane są kobiety, które z sukcesem realizują swoje pasje i są inspiracją dla kobiet oraz dziewczynek na całym świecie.

Tym bardziej cieszymy się, że na sezon zimowy wybrała właśnie Continental.

Iwona Blecharczyk łamie stereotypy dotyczące „męskich zawodów” dzięki wytrwałości, pasji i uporowi. Jej relacje i posty cieszą się ogromną popularnością na Instagramie i Facebooku. Trucking girl wie, że pewność za kółkiem to nie tylko pewność na trasie. To także bezpieczeństwo w swoim własnym samochodzie.

Tym razem, gdy nasi serwisanci w pełni zabrali się za wymianę opon w prywatnym samochodzie Iwony, ona podjęła się zrelacjonowania całego wydarzenia.

Wspólnie z Trucking Girl chcemy przypomnieć  kierowcom o sezonowej wymianie opon. Oczywiście na Continental. A czemu? Bo to nie tylko jakość i technologia, ale 7-letnia gwarancja, której czas biegnie od daty zakupu.

Fotorelację z wymiany znajdziecie na Instagramie oraz Facebooku Trucking Girl